مسابقات جایزه بزرگ جوانان

استان همدان به مقام دوم  و محمد حسین جعفری از استان یزد و سهیل مشهدی حیدر از استان آذربایجان غربی به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در اسلحه ی اپه بهنام بیک از استان یزد به عنوان اول، بهداد مرادی از استان اصفهان به مقام دوم، و امیررضا کنعانی از استان اردبیل و سید محمد شجاعی از استان مازندران به مقام سوم دست یافتند.

 

برای دیدن رنکینگ ها به سایت فدراسیون مراجعه کنید.

 

 

نتایج مسابقات جایزه بزرگ جوانان بانوان

آذر ماه 1391

 

رقابت های جایزه ببزرگ شمشیربازی جوانان بانواندر روزهای سه شنبه 14-9 چهارشنبه 15-9 و پنجشنبه 16-9 در سالن شهید کلاهدوز برگزار شد.

در اسلحه ی اپه ی این رقابت ها ارزو قاره گوشی  از استان اردبیل به مقام نخست دست یافت، سکینه نوری از آذربایجان غربی دوم شد و مائده علی بابایی از استان اصفهان و نگین مکلایی از استان آذربایجان غربی به مقام سوم دست یافتند.

در اسلحه ی سابر،  پریما برزگر از استان البرز به مقام اول، نجمه سازنجیان از استان یزد به مقام دوم ، و فرناز صفوی زاده از استان یزد و کیانا باقرزاده از استان تهران به مقام سوم دست یافتند.

در اسلحه ی فلوره نگین کافی از استان یزد به عنوان نخست دست یافت.

مطهره محسنی از استان تهران به مقام دوم و سروناز مرتضوی از استان تهران و الهه قهرمانی از استان آذربایجان غربی به مقام سوم دست یافتند.

به همه ی قهرمانامون تبریک میگم.با آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی

 

برای اطلاعات بیشتر به سایت فدراسیون مراجعه کنید.

/ 3 نظر / 32 بازدید

سلام اگر مایلید تبادل لینک کنیم . زی زی گولو http://bamziemehrabon.persianblog.ir/

نگین

سلام.من هم شمشربازم رشته ی سابر.دنبال یک شمشیرباز بودم که راهنماییم کنه.از فلوره خوشم نمی یاد.تصمیم دارم برم اژه ولی دودلم.نظرت چیه؟

نگین

سلام ممنونم ک جواب دادی.من مال گیلانم.رفتم اژه ولی هنوز یکم دودلم .آمادگی جسمانیم خیلی بالاست.حدود 3سال بود سابر کار می کردم. تیم اژه ی تهران قویه؟ خودت چند سال سابقه داری؟ شمشیرهای شما چینیه؟منظورم اینه که سنگین و سفته؟