سلام سلام سلام

با عرض سلام و خسته نباشیدبای بای

و عذرخواهی بابت این که آپ نبودم. من چند خبر رو اعلام می کنم و این هم بگم که آموزش شمشیربازی رو ادامه و کامل تر خواهم کرد.

چند عضو جدید و نونهال هم به شمشیربازان تهرانی اضافه شدند که در قسمت های بعد اسماشونو اضافه میکنم و امیدوارم موفق باشن.

خبر بعدی، مسابقات هست.چند مسابقه گذشت و چند مسابقه هم در پیش داریم،که خبراشو میدم.

در قسمت های بعدی هم چند چیز دیگه.البته بعلاوه ی کامل کردن آموزش و اطلاعات شمشیربازی.

اسامی و ...ای که در قسمت بعدی اعلام میکنم مربوط به بازی بین بچه های استان تهران هست.به بچه های استان البرز که همون کرج هست و به استانی مستقل تبدیل شده تبریک میگم اما خب این به نفع تهران هست دیگه.به هر حال از اینکه خودشون رو هنوز جز استان تهران دونستن و با ما بازی کردن ممنونیم.

و به برندگان اسلحه ی اپه هم تبریک میگم و با عرض پوزش با تاخیر اسامیشونو وارد میکنم.

از کسانی که منو با نظراشون تنها نگذاشتن ممنون ولی لطف کنید خصوصی کمتر بدید.خیلی خیلی ازتون ممنونم.

و از دوستانی که میخوان نظر بدن خواهش میکنم که هم به مطالب ، هم به صفحات و هم درباره ی امکانات جانبی نظر بدن.خیلی خیلی دوستون دارم و واقعا ممنون از همه ی کسانی که نظر دادند.

 

موفق باشید

مدیر وبلاگ:مریم محمدمیرزا

/ 6 نظر / 24 بازدید
ali fencer

عکس شمشیربازی : www.alifencer.blogfa.com

از بچه های شمشیر بازی

من دارم دیوونه میشم مریم جون اخه یعنی چی؟ بابا هیئت تهران خانم سلیمانی رو برگردونین من به کی بگم حرف دلمو؟ اقایون و پسرای تیم تهران یه خورده مارو دلداری بدین و کمک کنید.با اقای حدادیا ن و هیئت خانم سلیمانی رو برگردونید اخه چرا نمیاد خانم سلیمانی؟ تو مسابقات یزد که هیچی بهمون ندادن نه ساک نه گرمکن و نه....توی یزد هم که جز اب جوش هیچی ندادن مریم جونم تو یه کاری کن هیچ کاری نمیکنن باسمون بعد شهرییرو میبرن بالا ابسردکن هم که خودمون باید بخریم این درسته؟ خیلی عصبانیم از دست هیئت [عصبانی] خانم ....صندلی پرت میکنه, به خانم سلیمانی چه ربطی داره؟ مگه تقصیر خانم سلیمانیه اخه؟ تازه باید برشون گردونید باید هیچ کس جز خانم سلیمانی نمیتونه مربی باشه.اینو میفهمید یا نه؟ سریعتر اقدام کنید

از بچه های شمشیر بازی

خان سلیمانی عاشقتیم[ماچ] عاشقتیم.عشق مایی برگرد تو رو خدا

سوگل

سلام ! الان فهمیدم که خانم سلیمانی دیگه نمی آن ![ناراحت]این خیلی بد و ناراحت کنندس ![عصبانی][ناراحت] هم ما و هم مدیریت باید تلاش کنیم تا قبول کنن که برگردن , از ایشون عذر خواهی بشه و چیزی که باعث ناراحتیشون شده برطرف شه .... ! نبودن ایشون باعث ناراحتی همه ی ماس ![ناراحت]

misa

[ماچ][نیشخند]maryam hesabi terekondama harja beri barat nazar dadam azzzzzziiizzzzzaaaaam.

Asi.A

من نظر خاصي ندارم فقط گفتم يه چيز بنويسم دور هم بخنديم[قهقهه]