مسابقات قهرمان کشوری بزرگسالان آقایان(تهران)

 

رقابت های شمشیربازی قهرمانی کشور بزرگسالان در دو بخش آقایان و بانوان و هر سه اسلحه ی فلوره ,اپه و سابر ,از  یکشنبه 13 شهریور ماه در سالن شهید کلاهدوز مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران آغاز شد .

 

مسابقات قهرمان کشور  آقایان از 13 شهریور آغاز و تا 19 شهریور ادامه داشت. و مسابقات بانوان از تاریخ21 لقایت 29 شهریور به طول انجامید.

13/6/90 :انفرادی اسلحه اپه

14/6/90:تیمی اسلحه ی اپه

16/6/90: انفرادی اسلحه ی فلوره

17/6/90: تیمی اسلحه ی فلوره

18/6/90:انفرادی اسلحه ی سابر

19/6/90:تیمی اسلحه ی سابر

مسابقان انفرادی اسلحه ی اپه با حضور 63 شمشیرباز از 20 استان کشورمان با قهرمانی حامد صداقتی از استان تهران به پایان رسید.علی یعقوبیان از خراسان رضوی در جایگاه دوم ایستاد ، محمد رضایی از اصفهان و طاهر عاشوری از آذربایجان غربی نیز به طور مشترک به عنوان سوم دست یافتند .

در رقابت های تیمی این بازی ها که با حضور 15 تیم انجام شد,تیم خراسان رضوی به عنوان نخست رسید ، آذربایجان غربی در جایگاه دوم ایستاد و تیم های اصفهان و مازندران به طور مشترک سوم شدند .

در مسابقات فلوره ی انفرادی حمید نجفی شمشیرباز یزدی به مقام نخست دست یافت، شروین طلوعی از اصفهان به مقام دوم رسید و حامد صیاد قنبری از تهران و  وحید ذو الفقاری از یزد نیز سوم مشترک شدند .

در رقابت های تیمی این اسلحه تیم تهران به مقام اول و تیم اصفهان به مقام دوم دست یافت.تیم های یزد و آذربایجان شرقی نیز به مقام سوم مشترک دست یافتند.

 

در پیکار های اسلحه سابر انفرادی علی پاکدامن از تهران و محمد فتوحی از یزد به ترتیب قهرمان و نائب قهرمان شدند ، فرزاد باهر ارس باران از آذربایجان شرقی و حمید رضا طاهر خانی از تهران نیز به طور مشترک در جایگاه سوم ایستادند .

در رقابت های تیمی اسلحه ی سابر,9 تیم  با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم تهران به عنوان نخست دست یافت ،  تیم یزد در جایگاه دوم ایستاد و تیم های آذربایجان شرقی و اصفهان نیز مشترک سوم شدند .

با تشکر فراروان از مسئول برگذاری مسابقات,جناب آقای عباس فاریابی

 

 

/ 0 نظر / 31 بازدید